Skip to main content

Web Tasarım

WEB SİTENİZ
İNTERNETTEKİ YÜZÜNÜZ

KURUMSALLIK BİR BÜTÜNDÜR

Kurumunuzun internetteki yüzü web sitenizdir.

Web Tasarım

Firmanızın / kurumunuzun en prestijli şekilde internet dünyasında yer almasını istiyor ya da var olan kurumsal web sitenizi güncellemek, tamamen yenilemek istiyorsanız web tasarım hizmetlerinin tüm detaylarını sayfamızda bulabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal kimliğiniz ile uyumlu, güncel web sitesi gereksinimlerini tamamen karşılayan, (seo uyumlu, mobil uyumlu, hızlı, güncellenebilir vb.) firmanızı internet ortamında en uygun şekilde temsil edecek web site tasarımına sahip olabilirsiniz.

Wowo Media olarak kurumunuz için birden fazla arayüz tasarım seçeneklerini değerlendirerek,  size en uygun tema üzerinden tüm sayfa şablonlarını oluşturup, hızlı ve grafik görselleri kaliteli web tasarım hizmetleri sağlıyoruz.

Sizlere hazır temalar kullanarak çözümler üretmek yerine, kurumunuza özel, trend tasarım örneklerinden en idealini seçerek, karşılıklı kararlaştırdığımız web tasarımın kurulumunu ve düzenlemelerini en iyi şekilde  gerçekleştiriyoruz.

Hem orijinal hem de kullanıcı dostu bir web tasarım ulaşılmaz değil.

Web Tasarım Çalışmalarımız >

Web Tasarım Önemlidir

Kurumunuzun internetteki yüzü web sitenizdir. İnternet ortamında varlık göstermek, kaynaklarınızı daha etkin kullanmak, daha ulaşılabilir olmak ve daha hızlı ve etkili bir geri dönüş için ilgi çekici bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız vardır. Web siteniz aracıyla kurumunuz, hizmet sunduğunuz kitleye doğrudan erişeceği için ayrıntıların tümü ele alınmalıdır.

Hatalı ya da günümüz trendlerini karşılayamayan, kurumsal görünmeyen, verdiğiniz hizmeti, ürünü ya da kurumunuzu doğru tanıtmayan web siteleri  vermek istediğiniz mesajları veremeyerek, sektördeki saygınlığınızı azaltacaktır.

Ambalaj önemlidir! Kurumuzun kurumsal kimliği, renkleri, yazı karakteri, vizyonu, misyonu, hizmetleri ve faaliyetleri tam bir uyum içerisinde web sitesine yansıtılmalıdır.

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Bir kurumsal web tasarımda en önemli faktör web sitesinin açık, anlaşılır ve kullanıcı dostu olmasıdır. Boşlukların, beyaz ve gri alanların iyi kullanımı ve dağılımı web sitesine bir ağırlık katacak, firmanızın daha profesyonel ve kurumsal şekilde yansımasını sağlayacaktır. Ne kadar az karmaşa o kadar iyi sonuç demektir.

İnternet kullanıcıları ya da kurumunuzu incelemek isteyen hedef kitlenin ilk yaptığı Google‘a firma adınızı aratarak kurumsal web sitesinize ulaşmaktır. İnternet sitenizin kalitesi firmanızın kurumsallığı hakkında hedef kitlenize önemli bir mesaj verecektir. Kısa sürede en iyi etkiyi bırakabilmek için web sitenizin çok iyi kurgulanmış, güncel ve kullanıcıya en etkili şekilde sunulması gerekmektedir.

Kurumsal web siteniz aslında sizin itibarınızı temsil etmektedir.Bu itibarı oluşturan çoğu öge kurumsal kimlik tasarımı içerisindedir. Kurumsal kimlik dediğimiz olgunun içinde kurumsal web site tasarımı da yer almaktadır. Kurumsal kimlik bir bütündür. Kurumsal logonuz, sloganınız ve renkleriniz web sitenizde en iyi şekilde yer almalıdır. Bu bütünlük kurumsallığı güçlendirecek sonuca ulaşmak için bize en iyi araç olacaktır. Ayrıntılı bilgi için Kurumsal kimlik tasarım örneklerimize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Bize Ulaşın
Teklif İste