Skip to main content

Sosyal Medya Yönetimi

Wowo Media olarak kurumunuzun internet ortamında hedef kitlesine en hızlı ve doğru şekilde ulaşmasını sağlayacak sosyal medya stratejileri geliştiriyor, tüm sosyal medya platformları için organik içerikler üretiyor ve marka değeri ve kurumsal kimliğinize uygun reklam yönetimi stratejileriyle kurumunuz için kapsamlı bir sosyal medya yönetim hizmeti sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Wowo media olarak kurumunuz için en doğru sosyal medya yönetim stratejilerini belirleyerek size özel organik görsel ve yazılı içerikler hazırlıyor, dijital reklam kampanyalarıyla etki alanınızı arttırıyor ve kurumunuzun hitap ettiği hedef kitleye uygun sosyal medya platformunda sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Kurumunuzu internet dünyasında en prestijli şekilde temsil etmek istiyorsanız sosyal medya yönetimi hizmetlerimizin tüm detaylarını sayfamızda bulabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklif İste >

Doğru sosyal medya yönetim hizmetleriyle marka değerleriniz ve kurumsal kimliğinizle uyumlu stratejiler geliştirebilir, sosyal medya hesaplarınızı hedef kitlenize yönelik olarak yönetebilir ve doğru analizler ışığında etki alanınızı arttırarak sektördeki yerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetim Hizmeti verdiğimiz markalar >

Sosyal Medya Yönetim Stratejisi

Kurumsal sosyal medya yönetimi birkaç basamaktan oluşur. Doğru sosyal medya yönetim stratejisi bu basamakların ilki ve en önemlisidir. Kurumunuzun sektörüne, hedef kitlesine ve marka değerine uygun olarak belirlenecek sosyal medya yönetim stratejisi, yine bu kapsamda geliştirilmeli ve uygulanmalıdır.

Doğru stratejinin belirlenmesinde kurumunuzun ait olduğu sektör, kurumunuzun kısa-uzun vadeli hedefleri, marka değerleriniz, pazarlama stratejileriniz,  hitap ettiğiniz kesim ve hedef kitleniz önemli rol oynar. Bu sebeple, her kurumun kendi yapısına ve kurumsal kimliğine uygun sosyal medya yönetim stratejisi geliştirilmeli ve alacağı geri dönüşe göre  yön verilmelidir.

Günümüzde sosyal medya yönetimi kurumların pazarlama stratejisinin kalbidir. Bu sebeple kobilerden kurumsal firmalara kadar her büyüklükteki kurumlar çağın gerekliliklerini karşılamak ve değişen dünyaya ayak uydurmak için sosyal medya yönetimine yatırım yapmaktadır.

sosyal medya yönetimi
sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

7/24 aktif olan sosyal medya dünyasını etkili kullanabilmek için düzenli ve sık paylaşım yapmak önemlidir. Fakat yapacağınız paylaşımların niteliği niceliğinden daha önemlidir. Doğru sosyal medya yönetimi için paylaşımlarınızın marka imajınızı ve kurumsal kimliğinizi de temsil edecek orijinal, yaratıcı ve kaliteli içeriklere sahip olması gerekmektedir. Fakat büyük bir özenle hazırlanmış sosyal medya paylaşımlarınızın hedef kitlenize ulaşmaması emeklerinizin ve yatırımlarınızın kaybı anlamına gelmektedir.

Sosyal medya reklamları sayesinde paylaşımlarınızı doğru hedef kitleye en kısa ve hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz. Doğru reklam yönetimi stratejileriyle, ürettiğiniz içeriğiniz veri akışının son derece hızlı olduğu kalabalık sosyal medya platformlarında kaybolmaz ve yatırımlarınız boşa gitmez.

Sosyal medya reklamları sosyal medya yönetiminin en önemli unsurlarından biridir. Bu sebeple kurumlar sosyal medya reklamlarını gereksiz bir masraf olarak görmektense, geleneksel medya yöntemlerine kıyasla daha ekonomik ve geri dönüşünü daha hızlı alabilecekleri bir yatırım olarak görmelilerdir.

 
 
 
 

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerimiz

Sosyal medyanın etkisinin her geçen gün biraz daha artmasıyla, kurumlar da sosyal medya yönetimine pazarlama stratejilerinde daha fazla yer vermeye başladılar. Çağın gerekliliklerini karşılamak için sosyal medya yönetimine yatırım yapan kurumlar emeklerinin ve yatırımlarının karşılığını fazlasıyla alıyorlar. Günümüzde sosyal medya kullanımı son derece yaygın da olsa, kurumlar için doğru sosyal medya yönetimi profesyonel ekiplerin danışmanlığıyla ele alınması gereken kurumsal bir hizmettir.

Sosyal Medya Yönetimi Desteği

Bize Ulaşın
Teklif İste