Marka

Turizm sektöründe yeni ve güçlü bir marka AV Grup A.Ş. Dinamik renkleri  ve sert kenarlarıyla profesyonel markayı ve hizmeti öne çıkardık.

Daha Fazla İçerik

Sürekli olarak yeni hizmetlerin tanıtımı ve ilgili içeriklerin oluşturulması.

Sosyal Medya

Yeni içeriklerini ve gücünü tüm sosyal medya mecralarına yansıttık. Rakiplerinin bir adım önüne geçebilmesi tek amacımız.

Video ve Grafikler

Bölge bölge, turizmle ilgili daha şık ve sonuç odaklı tanıtım videoları hazırladık. Tüm reklam kampanyalarında yeni tasarımlar kullandık ve sürekli geliştirdik.

Katalog Broşür vb.

Yıllar içinde binlerce katalog, broşür, bilet kabı ve promosyon ürünler tasarladık.

Güncelleme

Web sitelerimizi ve bağlı projelerimizi sürekli denetleyip, günün şartlarına uygun güncellemelerini yaptık.

Renkler ve Yardımcılar

Seçtiğimiz renkler ile dinamik, profesyonel ve tecrübeli bir şirketi tanımladık. Her kurumsal ögede kendini daha iyi tamamlayan markanın globalleşen dünyada daha belirgin bir yeri olmasını sağladık.

Mavi

#0e78be

Karşıt

#c62a41

Gri

#d2d5d8

av grup
av grup

Kurumsal Kimlik

Turizm sektöründe yeni ve güçlü bir marka AV Grup A.Ş. Dinamik renkleri  ve sert kenarlarıyla profesyonel markayı ve hizmeti öne çıkardık.

av grup kurumsal kimlik
kurumsal kimlik tasarımı

Web Tasarım

AV Grup için tüm hizmetlerini ve kurumsal yapısını en iyi şekilde gösterebildiği web sitesi tasarladık. Renkleri, detaylı içerikleri, 360 derece gibi kurum içi sayfaları ile kullanıcı dostu bir ağ oluşturduk.

av grup turistik

Prestij Kataloğu

AV Grup’un yıllardır işlerine gösterdiği özeni biz de prestij kataloglarına gösterdik. Daha önce hiç olmadığı kadar renkli, dergiden fırlamış gibi görünen sayfa tasarımları ile kurumsal ve kurumsal olmayan müşterilerine AV Grup’u en iyi şekilde tanıttık.

katalog tasarımı
prestij kataloğu tasarımı
katalog tasarımı
katalog tasarım
katalog tasarım